30NC60WD Tranzistors IGBT+d, 600V, 30A, 200W, TO-247
STGW30NC60WD
15
  • Apraksts
    • Type of transistor IGBT
    • Collector-emitter voltage 600V
    • Collector current 30A
    • Power 200W
    • Case TO247-3
    • Gate-emitter voltage ±20V
    • Pulsed collector current 150A
    • Mounting THT
    • Gate charge 140nC
    Parametri
    200W
    TO-247
    THT
    30A
    600V