B1000C1500R (W10M) Tiltiņš 1000V 1.5A, 9x5mm, apaļš, vertikāls
B1000C1500R (W10M) Tiltiņš 1000V 1.5A, 9x5mm, apaļš, vertikāls B1000C1500R (W10M) Tiltiņš 1000V 1.5A, 9x5mm, apaļš, vertikāls
W10M
32
  • Apraksts
    • Specification
    • Type of semiconductor component bridge rectifier
    • Variant round
    • Off state voltage max. 1000V
    • Rated current 1.5A
    • Max. forward impulse current 50A
    • Mounting THT
    Parametri
    THT
    1000V
    1.5A